5 סיבות למה אתם צריכים לקחת מנהל חשבונות לחברה שלכם

העסקת מנהל חשבונות שישמור על כספי העסק שלכם היא בגדר מהלך נבון. מאוד. כספים המנוהלים באופן עצמאי לרוב עלולים לגרום להוצאות גדולות יותר במקרה הטוב, ולסבך אתכם בשלל בירוקרטיות אינסופיות במקרה הפחות טוב. אז למה צריך מנהלי חשבונות ובמה בדיוק הם מועילים? הנה כמה סיבות טובות לשכור את שירותיו של איש מקצוע בתחום.

חיסכון אדיר בזמן

בניגוד לימים עברו, היום רוב האנשים מקימים משרד בו הם יכולים לעסוק במה שהם אוהבים או במה שהם תמיד חלמו לעשות. ההתלהבות הזאת, איך לומר בעדינות, לא ממש חלה גם על ביצוע רשומות פיננסיות או תשלומי מיסים – וכאן בדיוק נכנס לתמונה מנהל חשבונות. תפרידם הוא לעזור לכם למקד את המאמצים העסקיים שלכם בדברים החשובים באמת (הגדלת ההון של החברה), כשהם מפנים לכם זמן יקר בכך שהם עוסקים בכל היבטי הכספים והמיסים. כולם מרוויחים!

חסכון כספי יקר

חושבים שהעסקת מנהל חשבונות עשויה להיות יקרה? חשבו שוב! מנהל חשבונות טוב יוכל להעלות בפניכם את כל התחומים בעסק בהם אתם יכולים לחסוך כסף (למשל, לבדוק האם אתם ממצים את כל החזרי המס שאתם זכאים להם), מה שאומר שלא תיהנו רק מקיצוץ דרמטי בחישובי המס, אלא גם בהחזרים שלא חלמתם עליהם.

תמיכה וייעוץ עסקי

מנהלי חשבונות לא נמצאים שם רק כדי לעזור לכם בפן הכספי של ניהול העסק. התמיכה שלהם יכולה לשפר את המערך העסקי כולו. אם אתם רק מתחילים את צעדיכם הראשונים במשרד העצמאי, הם יוכלו לסייע לכם במתן פידבק על התוכניות הפיננסיות שלכם. ככל שהעסק יגדל, הם יוכלו לנתב אתכם לאפשרויות השונות הזמינות עבורכם ולהפנות אתכם לכיוון הנכון במידה ותחליטו לשנות את המבנה העסקי שלכם. זו מעלה יקרה מפז.

ניהול חשבונות מלא

מבחינה משפטית, אתם עדיין אחראיים על המסמכים הכספיים שלכם, אך אם תעסיקו מנהל חשבונות תוכלו למסור לידיו באופן מלא את הטיפול השוטף בכל החשבונות – בשמכם. החל מהשלמות מסמכים שונות, דרך מילוי מסמכי מס שונים (דו"ח שנתי וכדומה) וכלה בניהול מלא של המאזנים הכספיים של העסק. אם אתם מוצאים אדם שניתן לבטוח בו, זכיתם בפיס, לא פחות!

סיוע במקרה של פנייה להשקעה

בשלב מסוים, ובוודאי ככל שהעסק יגדל, ייתכן ותזדקקו למימון באמצעות השקעה. לא משנה אם מדובר בהלוואה בנקאית או בקבלת סיוע ממשקיעים, תזדקקו לתוכנית פיננסית יציבה המפרטת את התחזיות הכלכליות שלכם ואת מצב החשבונות שלכם עד כה. מנהל חשבונות טוב יוכל להציע לכם את ההדרכה שאתם זקוקים לה ולוודא, יחד איתכם, שחשבתם על כל ההיבטים הרלוונטיים לבניית הפנייה, כך שבסופו של דבר המסמך יגיע אל יעדו כשהוא מלא בנתונים מדויקים, ריאליים ובעיקר כאלו שמעידים על כך שאתם רציניים.

עוד פוסטים

דיגיטיזציה

השפעת הדיגיטציה על עולם הפיננסים העסקי

בעשורים האחרונים, הדיגיטציה חוללה מהפכה בכל תחומי החיים, ועולם הפיננסים העסקי אינו יוצא מן הכלל. השינויים הטכנולוגיים הדרמטיים שינו לחלוטין את האופן שבו עסקים מנהלים

תודה שיצרתם איתנו קשר

נציג יחזור אלייך בהקדם