מחפשים שירותי חשבונאות לעצמאיים?

עסק מקימים כשרוצים לצאת לעצמאות ולעשות מה שאוהבים לעשות. לכל עסק יש את העיסוק בתחום הספציפי ותחום המומחיות שלו, אולם הסיבה שכל עסק נופל וקם באמת היא רמת השליטה של בעל העסק בתזרים המזומנים שלו. אי אפשר להזניח את התחום החשוב הזה משום שללא תזרים חיובי אין הצדקה לקיומו ולא תמיד זה קורה משום שאין מוצרים טובים או התנהלות נכונה עם לקוחות. ניהול החשבונות של כל חברה הוא הסוד להצלחתה וכשיודעים בדיוק מתי וממי מגיע כל שקל של הכנסה ויודעים לאן לנתב את התשלומים אין סיכוי להיכשל. בשביל זה נחוצה הנהלת חשבונות נכונה וטובה, קפדנית ומסודרת שלא הולכת לאיבוד. בעל עסק שלא רוצה לעשות זאת בעצמו שוכר הנהלת חשבונות במיקור חוץ שמספקת את השירות הזה בצורה אמינה.

חשיבות המעקב אחר הכספים

כספים הם לא רק מקור למותרות אלא הם הפרנסה של העובדים והסיבה שבגללה עסק מנוהל. ללא מעקב מסודר אחר הוצאות והכנסות שכולל ניהול ניירת חשובה כמו רישום חשבוניות והפקת קבלות, העסק לא יוכל להחזיק מעמד. החוק מחייב את העסקים לנהל ספרים כדי לעקוב אחר המזומנים שיוצאים ונכנסים, לחשב על פיהם את חישובי המס ולשלם אותם במועדם, לנהל רישום לצורך הכנת דוחות לרשויות וגם כדי לוודא שהכל חוקי ונכנס כחוק. הגשת דוחות בזמן היא תפקיד חשוב של הנהלת החשבונות משום שללא זה אי אפשר לחשב את המס ולגבות אותו מעסקים. בגלל זה מי שעוסק בתפקיד זה נחשב בדרך כלל לאדם מסודר ואחראי שמסיר את הדאגה הזאת מבעל העסק כשהוא מטפל בכך בעצמו.

טיפול בעובדים

מחלקת חשבות שכר בכל עסק אחראית לאיסוף הנתונים של דיווחי העובדים על שעות העבודה שלהם והפקת תלושי שכר והעברת תשלומים. גם כאן זה לא רק עניין של חוק אלא אינטרס ברור של העסק לנהל את החשבונות שלו בצורה מסודרת, כדי שעובדיו יקבלו כל מה שמגיע להם ובזמן. הנהלת החשבונות דואגת גם להעברת התשלומים לקרנות הפנסיה, לביטוח לאומי ולשאר הגופים שהעובדים סומכים עליכם לטפל בהם. ללא עובדים אין עסק ולכן היא מטפלת לא רק בהנפקת תלושי משכורת אלא גם בניהול הביורוקרטיה שקשורה בהם.

ניהול מגעים עם גורמי חוץ

הכנת תכנית עבודה שנתית ומעקב אחר מלאי ומגעים עם ספקים ויצרנים שונים נשענים רק על קבלת תמונה מלאה של מצבו הכספי של העסק. את התמונה הזאת אפשר לקבל בכל רגע נתון משירותי הנהלת חשבונות מיקור חוץ. הפן הנוסף של שירות זה הוא ניהול המגעים של העסק עם גורמי חוץ כמו רשויות המס, בנקים, ביטוח לאומי וחברות ביטוח, כמו גם עם ספקים ולקוחות שחייבים בתשלומים וקבלת מסמכים עליהם כמו קבלות וחשבוניות. שירות זה מטפל בכם בצורה המיטבית כדי שתוכלו לעשות את העבודה שלכם בלבד ולא לדאוג לניירת.

עוד פוסטים

ניהול הנהלת חשבונות

כיצד להימנע מטעויות חשבונאיות נפוצות

בעולם העסקים, הנהלת חשבונות היא פונקציה בסיסית המבטיחה שהרשומות הפיננסיות מדויקות ועדכניות. עם זאת, לטעויות חשבונאיות נפוצות  יכולות להיות השלכות משמעותיות, שיובילו לאי התאמה פיננסית,

לקוח נפגש עם מנהל חשבונות

היתרונות בהעסקת מנהל חשבונות מקצועי

אם יש לכם עסק, אתם יודעים כמה חשוב לנהל את הכספים שלכם בצורה נכונה. אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח שהרשומות הפיננסיות שלכם מדויקות ועדכניות היא

תודה שיצרתם איתנו קשר

נציג יחזור אלייך בהקדם