למה כדאי לכם לשכור שירותי מיקור חוץ להנהלת חשבונות?

הנהלת חשבונות הוא מקצוע עשיר בידע. אם אתה בעל עסק או חברה, ניתן לנהל את חשבונותיך באופן עצמאי, או לשלם לאדם חיצוני שיעשה את הפעולות הללו. בשביל הנהלת חשבון יש צורך בסדר, ארגון, והבנה של הבירוקרטיה הנדרשת לניהול עסק. כמו כן, לרואי חשבון יש את הידע בניתוח ואיגוד מידע, והפקת דוחות.

ניהול עצמאי

אנשים הלוקחים קורס הנהלת חשבונות מבינים כי מקצוע זה דורש ידע רב, הכולל לעיתים שנים של לימודים. רבים וטובים ניסו למלא את מסמכיהם בעצמם, אך גילו כי התחום סבוך ולא פשוט להבנה. כאשר ממלאים את המסמכים בצורה לא נכונה, מפספסים מידע או משמיטים פרט – דבר זה יכול לסכן את העסק בקנסות גבוהים או השלכות חוקיות בשל השמטת מידע.
יותר מכך – שירותים ממשלתיים רבים בנויים בצורה המתקשרת יותר טוב עם רואי חשבון מאשר עם האזרח הקטן. אדם שלא לוקח אפילו קורס הנהלת חשבונות יכול לגלות שהעבודה שהוא חשב שהיא נכונה, לא הייתה כן – ולהסתבך עם ניירת מורכבת במשך פרקי זמן ארוכים.
עם זאת, אל תתנו למידע הזה לרפות את ידיכם. אנשים הלוקחים קורס הנהלת חשבונות ומצוי בידם הידע – יכולים להגיש את חשבונותיהם שלהם, ואנו מאמינים שיוכלו לעשות כך. אם העבודה אינה עמוסה מדי עבורם והם מצליחים לנהל את כל חשבונותיהם לבדם, פעולה זו יכולה לחסוך להם כסף.

מיקור חוץ

אפשרות נוספת להנהלת חשבונות היא יצירה של מיקור חוץ. כלומר, ניתן להשכיר רואה חשבון, שלא עובד במשרדכם בשוטף. למעשה, תוכלו לשלם לאדם חיצוני אשר יעניק לכם משירותיו את כמות הזמן המדויקת לה אתם נזקקים, ולא יגזול דקה נוספת ומיותרת מזמנכם ומכספכם.
עלות שירותי משרד של מיקור חוץ להנהלת חשבונות יכולה להיות זולה בצורה משמעותית: הן בגלל היקף שעות העבודה המצומצם, והן בגלל שזכויות של עצמאי ושל שכיר הינן שונות. מנהל המשלם לרואה חשבון ממיקור חוץ לא חייב לו את אותן הזכויות הסוציאליות של פנסיה, דמי מחלה וכ'ו כמו שהיה חייב לשכיר. כמובן, גם לעצמאים ישנם זכויות סוציאליות מסוימות, אשר חשוב לבדוק ולוודא שמתרחשות בזמן ההעסקה.
מיקור חוץ להנהלת חשבונות הינו שירות מעולה להשכרה, משום שעלות שירותי המשרד שלו נמוכה יותר. דבר נוסף שאינכם צריכים לדאוג לגביו הוא סיכון הקורונה: אתם יכולים להיעזר בשירות און ליין בלבד. כבר לא צריך להתעסק בערמות של ניירות פיזיים או לשרוך את רגליכם למשרד. בקליק פשוט וזריז, תוכלו לפתור את הבירוקרטיה החשבונאית עבור העסק שלכם ולשכוח ממנה עד הפעם הבאה.
עלות שירותי המשרד כוללים שירות אישי ואכפתי, כולל בדיקה דקדקנית של נותן השירות בסטנדרטים מחמירים. אנו ב"אדם ירושלמי" נספק לכם את השירות הטוב ביותר.

עוד פוסטים

ניהול הנהלת חשבונות

כיצד להימנע מטעויות חשבונאיות נפוצות

בעולם העסקים, הנהלת חשבונות היא פונקציה בסיסית המבטיחה שהרשומות הפיננסיות מדויקות ועדכניות. עם זאת, לטעויות חשבונאיות נפוצות  יכולות להיות השלכות משמעותיות, שיובילו לאי התאמה פיננסית,

לקוח נפגש עם מנהל חשבונות

היתרונות בהעסקת מנהל חשבונות מקצועי

אם יש לכם עסק, אתם יודעים כמה חשוב לנהל את הכספים שלכם בצורה נכונה. אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח שהרשומות הפיננסיות שלכם מדויקות ועדכניות היא

תודה שיצרתם איתנו קשר

נציג יחזור אלייך בהקדם