כך תנהלו את העסק שלכם בצורה יעילה

מנוע הצמיחה הטוב ביותר במשק הוא העסקים הקטנים שמתנהלים ביעילות ואינם קורסים. תזרים המזומנים שלהם מניב לקופת המדינה את המסים שדרושים לה למתן שירותים לאזרח ולכן זהו אינטרס חושב גם של המדינה לוודא שהעסק מנוהל בצורה מסודרת, החוק הוא המנוף שלה לוודא שאתם עושים זאת. כשיש הנהלת חשבונות לעסקים יעילה ומסודרת אין חשש מפני אובדן שליטה על תזרים המזומנים וכל אחד יכול לדעת בדיוק בכל רגע מה יש לו בקופה. זהו אחד ההיבטים החשובים ביותר של ניהול חשבונות תקין וזה מתווסף לשאר השירותים שנותנים שירותי הנהלת חשבונות אונליין או במיקור חוץ. בשורה התחתונה, לא משנה כיצד תקבלו את השירות כל עוד אתם בוחרים את הדרך הטובה ביותר שבה זה נעשה, לתפיסתכם.

מה עושה הנהלת חשבונות למענכם?

ניירת חשבונאית היא דיגיטלית ברובה בימים אלה ואפשר לקבל עותקים דיגיטליים גם לחשבוניות מנייר, כך שהתוכנות הרבות מקילות על החיים אולם חובה שיהיה מי שיזין את הנתונים ויידע לנתב אותם נכון. ניהול חשבונות כולל הזנת סכומים של התחייבויות שלכם ושל הלקוחות כלפיכם, ניהול הזמנות והוצאת מסמכים בהתאם של קבלות וחשבוניות כדי שתוכלו לקבל תמונת מצב של המזומנים שלכם בכל רגע נתון. את הנתונים מזינים אחר כך לדוחות שמגישים לרשויות המס ובזמן. החוק מחייב את הגשת הדוחות והמסמכים וללא דיווח כזה משלמים קנסות ועוברים בדיקות שונות. הנהלת חשבונות אחראית ומסודרת מנהלת מעקב גם אחרי תאריכים שונים של הגשת דוחות כמו גם התחייבויות שלכם ושל לקוחות לתשלומים. תשלום לבנקים, לביטוח לאומי, לרשויות המס, לקרנות הפנסיה ושאר הגופים שבהם חוסכים העובדים שלכם לפנסיה, לחברות האשראי ולכל מי שמינף אתכם בעסק. זוהי בדיוק הדאגה הגדולה שמסירים מכם בהנהלת חשבונות במיקור חוץ, כדי שאתם תוכלו להתפנות לעבודה האמיתית שלכם.

לנהל את תזרים המזומנים שלכם

תזרים המזומנים שלכם הוא שם כולל לכל מה שחשוב בעסק – להישאר בפלוס וללא חובות. הרווחים של עסק מקיימים אותו ומצדיקים את קיומו ואת זה אפשר לעשות רק כאשר נמצאים עם האצבע על הדופק. אם אתם לא יודעים לנהל ניירת ולא מסודרים מעבר להכנסת הכסף לקופה הרושמת וקבלת כרטיס אשראי מלקוחות, אל תנסו להשתלט על העבודות האלה לבד אלא מצאו את השירות שעוזר לכם לערוך מעקב אמין אחר הוצאות והכנסות, דואג לרישום חשבוניות והפקת קבלות, הנפקת תלושי משכורת וחישובי מס וגם פוטר אתכם מהכנת דוחות ומייצוג מול הרשויות. אם מצאתם שירות הנהלת חשבונות שעושה את כל זה למענכם מבלי לאחר ומבלי להשתהות בטיפול בכך אתם יכולים להתפנות לעיסוק במוצרים ובשירותים שלכם ולא בניירת חשובה זאת. אל תנסו להשתלט על הכל לבדכם אלא העדיפו האצלת סמכויות למי שיכול לעשות זאת למענכם.

עוד פוסטים

ניהול הנהלת חשבונות

כיצד להימנע מטעויות חשבונאיות נפוצות

בעולם העסקים, הנהלת חשבונות היא פונקציה בסיסית המבטיחה שהרשומות הפיננסיות מדויקות ועדכניות. עם זאת, לטעויות חשבונאיות נפוצות  יכולות להיות השלכות משמעותיות, שיובילו לאי התאמה פיננסית,

לקוח נפגש עם מנהל חשבונות

היתרונות בהעסקת מנהל חשבונות מקצועי

אם יש לכם עסק, אתם יודעים כמה חשוב לנהל את הכספים שלכם בצורה נכונה. אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח שהרשומות הפיננסיות שלכם מדויקות ועדכניות היא

תודה שיצרתם איתנו קשר

נציג יחזור אלייך בהקדם