כך תחסכו זמן וכסף עם הנהלת חשבונות אונליין

הנהלת חשבונות אונליין

עבור עסקים קטנים הנהלת החשבונות יכולה להפוך לאתגר אמיתי, כאשר אם אתם עסק קטן, לרוב יש לכם שלוש אפשרויות שעומדות על הפרק: לדאוג להנהלת החשבונות בעצמכם, לשכור עובד שידאג להנהלת החשבונות עבורכם או לתת לצד שלישי לטפל בנושא.

עם זאת אפשרויות אלו כוללות גם חסרונות: לבעלי עסקים אין את הזמן להתעסק עם הנהלת חשבונות, מה גם שהם לא תמיד מכירים את כל החוקים והתקנות. העסקת מנהל חשבונות במשרה מלאה תהיה יקרה ותכלול גם עלויות נלוות, בעוד שהנהלת חשבונות במיקור חוץ זהו מהלך שדורש הבעת אמון.

עם זאת, בשנים האחרונות הגיחו לאוויר העולם פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ושירותים דיגיטליים מעולים שהפכו את כל התחום של הנהלת חשבונות במיקור החוץ לפתרון אטרקטיבי יותר ויותר עבור כל סוגי העסקים.

הנהלת חשבונות אונליין – הדרך הטובה ביותר לחסוך במשאבים

רוב העסקים הקטנים והבינוניים מחפשים דרכים לחסוך כסף ולכן מעדיפים שלא לשכור מנהלי חשבונות על בסיס קבוע. עם זאת, ניהול החשבונות גוזל מהם זמן יקר והתעסקות, הן בהבנת התחום והיכרות עם החוקים הרלוונטיים והכן בביצוע משימות בפועל, אשר כרוכות בזמן. זמן שאותו יכלו להשקיע בדברים אחרים הקשורים לניהול העסק.

אם אתם מנהלים עסק קטן או בינוני, כדאי שתדעו שיש דרך שמאפשרת לכם ליהנות משני העולמות במקביל: הן לחסוך כסף והן לנהל את הפן הפיננסי של העסק בצורה מיטבית, והיא: הנהלת חשבונות אונליין.

האם שירותי הנהלת חשבונות אונליין באמת חוסכים לכם כסף?

כל בעלי העסקים שואפים לקבל את מיטב השירותים בתעריפים נוחים. כתוצאה מכך הם נוקטים לא פעם פעולות שיוזילו את המחיר כמו למשל לטפל בהנהלת חשבונות בעצמם, או להאציל את העבודה הזו על עובדים אחרים שאינם מוסמכים לטפל בתחום הפיננסי.

עד כמה אינטליגנטיים שהעובדים שלכם יהיו, הם אינם הוסמכו מעולם לטפל בחשבוניות או להכין דוחות ולכן הדבר עשוי להשפיע על ההתנהלות העסקית שלכם. מעבר לכך, שכל טעות אנוש עלולה לעלות לכם ביוקר ואפילו לחשוף אתכם לסיכונים שלא ציפיתם להם, כמו למשל עבירה על החוק.

כדי לחסוך את הכסף שבהעסקת מנהלי חשבונות במשרה מלאה, אך עדיין לזכות לשירות מקצועי ומיטבי, עומדת לרשותכם האפשרות של שירותי הנהלת חשבונות מקוונים. בעזרתם תוכלו להוזיל את העלויות, ליהנות מחיסכון משמעותי וגם לזכות לשירות מקצועי ואיכותי.

כיצד שירותי הנהלת חשבונות אונליין יעזרו לכם לחסוך בעלויות?

השירותים המקוונים מאוד ממוקדים והם יחסכו לכם את הזמן הכרוך בשכירת עובדים חדשים, ביצוע בדיקות רקע, הדרכות, ארגון פינת עבודה ועוד. כמו כן תוכלו לחסוך גם את הזמן שאתם מתעסקים בפעילות הפיננסית של העסק ולהתמקד בניהולו וקידומו.

למנהלי חשבונות שעובדים מרחוק, אינכם צריכים לשלם שכר שעתי, אלא סכום ממוקד בעבור השירות הספציפי, ללא תשלום על שעות נוספות, ללא הפרשות לפנסיה או לביטוח לאומי, ללא הטבות כמו דמי חופשה או ביגוד, אלא תשלום בעבור שירותי הנהלת חשבונות נטו.

שירותי הנהלת חשבונות מציעים לכם לא מעט יתרונות

  • גמישות – שירותים מקוונים מציעים לכם גמישות וזמינות סביב השעון, כך שבכל עת שאתם זקוקים לקבל שירות או תמיכה, יהיה מי שזמין עבורכם. תוכלו לקבל שירות בהתאם ללוחות הזמנים שלכם, לשכור את השירותים באופן נקודתי (כמו למשל עבור הפקת דוחות בלבד), או באופן מקיף יותר בהתאמה אישית לצרכים שלכם.
  • יעילות – באמצעות שירותי הנהלת חשבונות מקוונים העבודה שלכם תהפוך להרבה יותר יעילה וקלה, ואתם יכולים להתעסק בהגדלת העסק ובצמיחתו. השירות כולל תשלומים קבועים ללא הפתעות, כך שתוכלו להיערך בהתאם. כשאתם שקטים ויודעים ששירותי הנהלת החשבונות שלכם מנוהלים על ידי מומחים אתם תמקדו את הזמן שלכם בדברים החשובים לעסק שלכם.
  • שירותים מקצועיים – באמצעות הנהלת חשבונות אונליין תוכלו לקבל שירותי הנהלת חשבונות מקצועיים ומדויקים בקלות מטעם מנהלי חשבונות מומחים, ולבסס על השירותים שלהם החלטות עסקיות שיתמכו בצמיחת העסק ויחסכו לכם זמן ומשאבים. פינוי זמן יקר יעזור לכם למקד את תשומת הלב בפיתוח מוצרים, בשיווק ומכירה ולשפר את השירותים שאתם מספקים.

האם שירותי הנהלת חשבונות מקוונים בטוחים?

לרוב שירותי הנהלת חשבונות מקוונים משתמשים ברמת האבטחה הגבוהה ביותר כדי להגן על הדוחות הכספיים של הלקוחות. שירותים אלו בטוחים בהשוואה למשרד הפיזי שלכם, בו מנהלי חשבונות עשויים לאבד את הסיסמה למחשב, לשמור את הרשומות בצורה לא בטוחה ולחשוף את הגישה לנתונים של העסק.

השקיעו את הכסף שלכם במקום הנכון

כבעלי עסק אתם חייבים ללמוד כיצד להשקיע את הכסף שלכם במקומות הנכונים. לא כל דבר הוא הוצאה, ישנם שירותים שמחייבים השקעה וההשקעה בהם תאפשר לכם לחסוך ולמקסם את ערכו של העסק שלכם.

אחת המשימות המייגעות ביותר בניהול עסק זו הנהלת חשבונות. מה גם שזו משימה שיכולה לקחת זמן רב. מכיוון שזהו היבט חיוני של העסק, עליכם להבטיח שמשימה זו תתבצע על ידי מומחים לתחום, כדי שהעסק שלכם לא יפגע. השקעה בשירותי הנהלת חשבונות אונליין תהיה משתלמת יותר בהשוואה להעסקת מנהלי חשבונות במשרה מלאה, אך לא פחות יעילה.

איך שירותי הנהלת חשבונות מקצועיים יכולים לעזור לעסק?

כאשר אתם משתמשים בשירותי הנהלת חשבונות אונליין אתם לא מבזבזים זמן יקר על ניתוח דוחות כספיים, ויכולים לקבל יותר בקלות החלטות אשר נוגעות לנושאים פיננסיים ומשפיעות על צמיחת החברה. אתם יכולים ליהנות ממעטפת שלמה של שירותים כמו יצירת דוחות, תחזיות פיננסיות, תזרים מזומנים, ניתוח מאזנים וליצור אסטרטגיה פיננסית ביתר קלות.

ולבסוף, במקום לעקוב אחר הספרים שלכם ללא הרף, תוכלו להקדיש את הזמן להגדלת המכירות והרחבת העסק, לחבר את כל פיסות המידע ולקבל החלטות שיעזרו לכם לנהל את העסק בצורה הרבה יותר חלקה.

 

עוד פוסטים

שירות הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות במיקור חוץ – איך זה עובד?

עסקים וארגונים שונים כיום בוחרים להעביר חלק מהפעילות העסקית לחברות חיצוניות על מנת להוזיל עלויות ולייעל את פעילות העסק. למיקור החוץ יש יתרונות רבים, בייחוד

תודה שיצרתם איתנו קשר

נציג יחזור אלייך בהקדם